• Úvodní stránka

Nepřítomnost na katedře

Vzhledem k výjezdnímu zasedání katedry v termínu 29. – 31. 1. 2020 bude sekretariát katedry mimo provoz.

Odevzdávání “podkladu pro bakalářskou /diplomovou práci”

Vzhledem k tomu, že se šíří informace o tom, že studenti již nemusí odevzdávat podklad pro zadání kvalifikační práce, sděluji, že tyto informace jsou mylné.

Povinností studenta je do daného termínu tento podklad odevzdat na sekretariátu katedry. Sekretářka pak zadání překlopí do STAGu a vytiskne zadání kvalifikační práce a to také studentovi pošle na e-mail. Zadání kvalifikační práce pak student váže do vlastní práce před jejím odevzdáním.

Veškeré termíny jsou uvedené v kalendáři na stránkách katedry.

Vzhledem k vzniklé situaci stačí zadání odevzdat do poloviny února.

předmět MRS/PRAK2

Vážení studenti,

předmět MRS/PRAK2 se v letním semestru konat nebude. Pokud máte zájem o terénní praktikum, zapiště si prosím předmět MRS/PRAK1, jehož kapacita byla navýšena. Děkujeme za pochopení.

Zimní škola Centra pro výzkum neziskového sektoru (CVNS)

Zimní škola Centra pro výzkum neziskového sektoru (CVNS) se uskuteční v termínu 12.–14.2.2020 na Zámku Křtiny.

Konference je zaměřena na výzkum neziskového sektoru a je určena pro studenty všech vysokých škol, které spojuje společenskovědní zaměření a zájem o problematiku neziskového sektoru a občanské společnosti. Primárně cílí na studenty, kteří pracují na své bakalářské, diplomové nebo disertační práci na témata z oblasti výzkumu neziskového sektoru, ale i občanské společnosti a veřejné správy v nejširším slova smyslu. Mohou se však přihlásit i studenti, kteří pracují na vědecko-výzkumném projektu na obdobné téma nebo zatím pouze mají záměr se do takové závěrečné práce či projektu pustit.

Přihlašování je možné do 24.1.2020. Účast na akci je bezplatná (a to včetně ubytování a stravy).

Web CVNS s informacemi o akciFacebook události | Web ESF s informacemi o akci

Rozvrh LS 2020

Vážení studenti, v případě jakýkoliv dotazů ohledně rozvrhu se prosím obracejte na Evu Žwakovou (eva.zwakova@upol.cz).
Prosím, vezměte na vědomí, že provádění změn v rozvrhu (přesouvání předmětů, či časové změny) je velmi obtížné – místy až nemožné .
Děkujeme za pochopení.