• Úvodní stránka

Obhajoby kvalifikačních prací v termínu 29. 6. – 3. 7. 2020 (vygenerování údaje o kvalifikační práci)

Všichni studenti, kteří se přes STAG nahlásili na obhajobu své kvalifikační práce v termínu 29. 6. – 3. 7. 2020 jsou povinni odevzdat údaj o kvalifikační práci. Tento údaj se běžně odevzdává spolu s kvalifikační prací. Vzhledem k situaci způsobené koronavirem došlo k tomu, že kvalifikační práci budou studenti odevzdávat až v den obhajoby. Proto je třeba, aby “Údaj o kvalifikační práci” poslali studenti předem na e-mail: marie.businova@upol.cz. Údaj nepodepisujte, podepíšete ho u obhajob.

Postup pro vygenerování  údaje naleznete zde , jedná se o bod č.11.

Termín pro zaslání údaje je do 5. 6. 2020.

 

ZDRAVOTNÍ KURZ – vrácení zálohy

Vzhledem k současné situaci se “Zdravotní kurz” neuskuteční v plánovaném rozsahu a z toho důvodu budu vracet zálohu (1.000 Kč), kterou jsem od vás vybrala.

Ti, kteří zálohu platili, ať se mi ozvou na e-mail: marie.businova@upol.cz, do hlavičky e-mailu prosím napište “Zdravotní kurz”.

Termín do konce května 2020.

Zajímavý webinář pro studenty environmentálních studií

Srdečně zveme všechny zájemce, kteří chtějí přiložit ruku k ochraně ptáků ve svém okolí, na webinář Domov pro lidi i pro ptáky. Webinář bude skvělou příležitostí k rozšíření znalostí o životě a problémech našich nejbližších ptačích sousedů a k načerpání  inspirace k jejich ochraně, včetně toho, co má ČSO k dispozici za podpůrné osvětové materiály. Představíme si hlavní problémy synantropních ptáků a jejich řešení, uděláme si jasno ve spleti zákonů a určitě bude i prostor k vzájemnému sdílení zkušeností, pokud se vám již nějaký ochranářský kousek povedl či nepovedl. Na sdílení vašich zkušeností se obzvláště těšíme!

Webinář proběhne formou moderované video-konference v přímém přenosu, jíž se bude moci aktivně zúčastnit 20 zájemců přímo v prostředí ZOOM v úterý 19. května 2020, od 14:00. Akce potrvá 1,5 – 2 hodiny dle aktivity účastníků. Více informací včetně programu najdete na https://www.birdlife.cz/pozvanka-na-webinar-domov-pro-lidi-i-pro-ptaky. Přihlásit se můžete přes Google formulář https://forms.gle/x4jwpJNNmRN7uRLx8.