Výzva k účasti na vědeckém projektu v Tanzanii

VÝZVA K ÚČASTI NA VĚDECKÉM PROJEKTU V TANZANII  🇹🇿

Staňte se součástí výzkumného týmu, který zkoumá dopady projektu zaměřeného na rozvoj dětí v Tanzanii. U účastníků se předpokládá výjezd do Tanzanie spolu s dalšími členy katedry a výpomoc při sběru kvalitativních nebo kvantitativních dat. Délka výjezdu bude cca měsíc, a to buď v červnu, v srpnu, nebo v listopadu 2023 (dle dohody).

Nutná schopnost komunikovat v angličtině a ochota učit se novým věcem. Výjezd bude částečně financován z prostředků vědeckého projektu (20,000 Kč), bude možné zažádat též o další stipendia. Student získá cennou zkušenost s výzkumem i rozvojovou praxí. Samozřejmostí je uznání výjezdu jako praxe.

V případě zájmu napište email na adresu eva.serakomlossyova@upol.cz a v příloze pošlete váš životopis a krátký motivační dopis (maximálně půl A4). V emailu prosím uveďte, ve kterých termínech byste mohli do Tanzanie vyjet. Deadline přihlašování: 5. ledna 2023. Výzva je určena pro aktuální magisterské studenty a uchazeče o magisterské studium s nástupem od září 2023.