• Úvodní stránka
  • Ostatní

Promoce studentů společného magisterského programu International Development Studies – GLODEP

V červnu se konala promoce programu „International Development Studies – GLODEP„. Jedná se o studium v angličtině, kde je naše katedra hlavním lídrem v konsorciu s dalšími dvěma univerzitami – University of Clermont Auvergne (Francie) a University of Pavia (Itálie). Studenti stráví postupně jeden semestr na každé univerzitě a ve čtvrtém mohou vyjet kamkoliv do světa. Video zachycuje studenty při promoci dva dny po oficiálním ukončení studia úspěšným složením státní závěrečné zkoušky a obhajobou diplomové práce.