Nezisková organizace Maendeleo shání dobrovolníky

Nezisková organizace Maendeleo shání dobrovolníky na pozice: specialista na sociální sítě a koordinátor fundraisingové akce Gamenight.

Náplň práce specialisty na sociální sítě: správa Facebooku a Twitteru Maendelea a Krámku naruby (eshop spolku), založení a správa profilu na Instagramu, podle zájmu též správa webu Maendelea (technicky nenáročná, jde hlavně o pravidelnou aktualizaci sekce Novinky) nebo obecně činnost spadající do oblasti marketingu (zlepšení viditelnosti v médiích). Preferujeme motivovaného dobrovolníka, který má zájem spolupracovat s námi dlouhodobě. Odhad časové zátěže: minimálně cca 2 hodiny týdně, optimálně více.

Náplň práce koordinátora Gamenightu: komunikace s pronajímatelem prostor pro akci a se sponzory, propagace mezi studenty a na veřejnosti (prostřednictvím plakátů, sociálních sítí apod.), organizace týmu dobrovolníků a jejich nábor, logistika v den akce. Gamenight se v Olomouci koná už po sedmé, mezi studenty má dobré jméno, řada sponzorů je předjednaná (podporují nás každoročně), také tým dobrovolníků je z nemalé části sestaven. Preferujeme dobrovolníka, který je samostatný, kreativní a komunikativní. Odhad časové zátěže: cca 8 hodin týdně, akce se bude konat ve druhé polovině listopadu. Pokud si sebou koordinátor přivede „na palubu“ pár přátel, budeme jen rádi.

V případě zájmu je pro dobrovolníky možné zapojit se i do dalších činností v rámci organizace. Jsme fajn parta lidí, práce pro Maendeleo má smysl. Potvrzení o absolvování praxe je samozřejmostí. V případě zájmu kontaktujte Vojtěcha Jochima (vojtech.jochim@gmail.com) nebo Martina Schlossarka (schlossarek.m@maendeleo.cz).