Letní škola pro studenty VŠ a veřejnost

LETNÍ ŠKOLA ROZVOJOVÉ SPOLUPRÁCE – 19. ročník

5. – 9. září 2016

Program Letní školy rozvojové spolupráce naleznete ZDE.

Ve středu 7. září proběhne rozvojový večer ROZVOJOVÁ SPOLUPRÁCE A EXTREMISMUS, který pořádáme ve spolupráci s organizací ARPOK. Hostem bude Radovan Dluhý-Smith, krátký rozhovor si můžete přečíst zde. Přednáška proběhne v Pevnosti poznání a je určena pro širokou veřejnost.

Medailonky přednášejících a anotace přednášek a workshopů najdete zde.

LSRS pro VS 2016 poster_final

MÍSTO KONÁNÍ

místo konání: Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci – 17. listopadu 12 – 5. patro

MAPKA – jak se k nám dostanete

UBYTOVÁNÍ

Zájemci budou ubytováni na vysokoškolských kolejích UPOL. Aktuální cena pokoje činí 252,- Kč za osobu a noc (když jsou v pokoji 2 účastníci) a 358 Kč za osobu a noc, když je někdo v pokoji sám. Svůj zájem zaznamenejte do přihlášky.

Lenka Voleníková: lenka.volenikova@upol.cz, 724 307 673 – hlavní koordinátorka

Marian Jahoda: marian.jahoda@upol.cz, 737 813 142 – ubytování, účastníci

Projekt Letní školy rozvojové spolupráce je podpořen z prostředků státního rozpočtu poskytnutých z kapitoly Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.

———————————————————————————————————————————————–

ROČNÍK 2015