Nabídka účasti na Global Biodiversity Conservation Conference pro studenty ESUR a MRS

2018-06-12 | autor: Martin Schlossarek

Vážení studenti, KRES je jedním z partnerů Global Biodiversity Conservation Conference, která se bude konat ve dnech 25.-26. září 2018 v Praze, v kongresovém sále SIC v areálu České zemědělské Univerzity (Kamýcká 129, 165 00 Praha 6 – Suchdol).

Studenti KRES, kteří konferenci navštíví, jsou osvobozeni od registračního poplatku, dostanou stipendium ve výši 440 Kč (ekvivalent nákladů na cestu do Prahy a zpět), taktéž budou mít zdarma zajištěný nocleh.

Více informací o konferenci:
Cílem konference je vytvořit efektivní dialog mezi odborníky z řad akademiků, neziskových organizací, státní sféry, soukromého sektoru a širokou veřejností a hledat společně řešení na otázky praktické ochrany biodiverzity u nás i ve světě. Současné poznatky a praktické příklady z projektů Vás provedou evropskou krajinou a tropickými oblastmi Latinské Ameriky, Jihovýchodní Asie i Afriky s důrazem na následující tématické okruhy; zásahy člověka do krajiny a jejich vliv na biodiverzitu, využití moderních technologií v ochraně biodiverzity a boj proti wildlife crime. Oficiální web konference: http://www.gbcc-conference.org.

Pokud máte předběžně zájem konference se zúčastnit, vyplňte prosím formulář na odkazu goo.gl/kRcE5d. V průběhu léta Vás zkontaktujeme s více informacemi a požádáme Vás o závazné potvrzení Vašeho zájmu. Výše popsanou podporu získá maximálně 20 studentů podle pořadí, ve kterém se budete registrovat.

V případě dotazů kontaktujte prosím Martina Schlossarka (martin.schlossarek@upol.cz).