Nabídka stáže v Evropském parlamentu u Jana Kellera

2017-06-19 | autor: Pavla Vítová

Milí studenti,

opět máte možnost hlásit se na stáž u europoslance Jana Kellera v Evropském parlamentu v Bruselu. V nabídce je momentálně 1 volné místo na cca dvouměsíční stáž v období 28. 8. do 22. 10. 2017.

Stáže jsou ohodnoceny stipendiem 1300 EUR za měsíc, z něhož pokrývají všechny výdaje spojené se stáží. Co se týče pracovní náplně, stážisté mají velkou autonomii a záleží z velké části na nich, jakým způsobem stáž využijí. Stážisté mají možnost účastnit se všech veřejných zasedání, konferencí i seminářů v rámci Evropského parlamentu i mimo něj. Také je možné zajistit prohlídku hlavní budovy Evropské komise.

Požadavky:

• životopis v češtině
  • krátký motivační dopis upřesňující, jakému tématu/tématům by se chtěl stážista v průběhu stáže věnovat a proč (jestli to například souvisí s jejich diplomovou prací atd.)
  • nutná je znalost angličtiny, další jazyky jsou výhodou

Uvedené dokumenty zašlete do 7. července na email pavla.vitova@upol.cz. Studenti na stáž budou vybráni ve spolupráci s kanceláří europoslance Jana Kellera.